Konsultant ślubny Santorini

PAKIETY ŚLUBNE

Konsultant ślubny Santorini

Anna Pecak jest oficjalnym numerem licencji organizatora ślubów na Santorini: 1167 E 60 0000 3290 1

Anna Pecak jest lokalnym konsultantem ds. Ślubów na Santorini, oferującym skrojone na miarę niskie koszty pakietów ślubnych i gwarantujący wymarzony ślub na Santorini w Grecji. Nasze usługi weselne obejmują dokumenty prawne, tłumaczenia i transport do iz miejsca ślubu. Zajmujemy się każdym aspektem ślubu na Santorini – od ceremonii ślubnej i miejsca przyjęcia po fotografię, wideo, transport, aranżacje kwiatowe i wszystko, czego potrzebujesz do ślubu na Santorini

santorini wedding plannersNiezależnie od tego, czy planujesz dzień ślubu od lat, miesięcy czy zaledwie kilka tygodni, Twój ślub na Santorini będzie jednym z najbardziej pamiętnych dni w Twoim życiu. W Santorini Weddings zapewniamy, że wszystkie wspomnienia z dnia ślubu na Santorini będą niezapomniane. Uwielbiamy pracować w tym biznesie, ponieważ wciąż na nowo możemy być świadkami radości par, które relaksują się i cieszą swoim ślubem na Santorini. Zadbamy o to, abyś czuł się bezpiecznie, wiedząc, że mamy wszystko pod kontrolą. Będziemy ciężko pracować, aby ta radosna okazja była romantyczna, zabawna i bezstresowa. Santorini Weddings ma na celu uczynienie każdego ślubu wyjątkowym i stworzenie idealnego snu, niezależnie od wielkości i budżetu przyjęcia weselnego, od ceremonii i miejsca przyjęcia po fotografię, wideografię, transport i kompozycję kwiatową.

Ślub na Santorini to fantastyczny pomysł, który dostarczy wspaniałych przeżyć i trwałych wspomnień. Ślub na Santorini jest łatwy, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby dzień ślubu na Santorini przebiegał sprawnie i bezstresowo. Z prawie 330 słonecznymi dniami w roku i niezapomnianymi zachodami słońca pogoda z pewnością jest czymś, o co nie musisz się martwić

Trudność w zebraniu dokumentacji prawnej może się różnić w zależności od kraju. Dlatego zebraliśmy wszystkie informacje na temat prawnych dokumentów ślubnych dla większości krajów, abyśmy mogli pomóc Ci krok po kroku w łatwym uporządkowaniu wszystkich dokumentów ślubnych. Przed podjęciem decyzji zalecamy zapoznanie się z różnicą między legalnym ślubem na Santorini a ślubem symbolicznym. Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące dokumentacji prawnej
santorini wedding planner

Uwaga: ceny naszych pakietów ślubnych są niskie w porównaniu z innymi organizatorami ślubów na Santorini. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy lokalną firmą zajmującą się planowaniem ślubów, bez pośrednika wykonującego za nas tę pracę. Będziemy tam osobiście, aby zapewnić najlepszą obsługę w dniu ślubu

Jako lokalny organizator ślubów na Santorini zebrałem wysoko wykwalifikowany zespół doświadczonych profesjonalistów ślubnych, którzy zawsze będą do Państwa dyspozycji. Jesteśmy oficjalnymi organizatorami ślubów na Santorini i jesteśmy w stanie pomóc zorganizować wszelkiego rodzaju wesela na Santorini, czy to ślub cywilny przy kościele z niebieską kopułą z widokiem na wyspę, czy też tradycyjne greckie wesele religijne. Odnawianie ślubów i symboliczne ceremonie ślubne to najłatwiejsze śluby na Santorini. W każdym razie, jeśli nie możesz zdecydować, jaka jest najlepsza opcja na Twój idealny ślub na Santorini, pomożemy Ci profesjonalnie i osobiście omówimy szczegóły związane z Twoim wyjątkowym wydarzeniem na wyspie.

Konsultant ds. Podróży na Santorini Wesela i imprezy

Anna Pecak jest licencjonowanym organizatorem wycieczek i konsultantem ds. Ślubów na Santorini przez Greckie Ministerstwo Turystyki i Grecką Narodową Organizację Turystyczną.
Numer licencji: 1167 E 60 00 00 3290 1
Naszym priorytetem jest spersonalizowanie Twojego wesela na Santorini i będziemy do Twojej dyspozycji, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz, oferując eleganckie, ekskluzywne i niedrogie pakiety ślubne.

ZADBAJ O CIEBIE I TWOJE SPECJALNE CHWILE NA PIĘKNEJ WYSPIE SANTORINI

Anna Pecak urodziła się w Polsce,  z grecko-amerykańskich rodziców. W wieku 15 lat wyemigrowała do Nowego Jorku w USA. Po ukończeniu NY John Bowne High School kontynuowała naukę na kierunkach inżynierii lotniczej i informatyki. Jednak jej miłość do rodziny, tradycji i przygody przywróciła Anne na Santorini 25 lat temu.

Dziś prowadzi bardzo udany biznes na wyspie Santorin w Grecji jako organizator ślubów i touroperator, specjalizuje się również w profesjonalnym robieniu zdjęć na Santorini  i wycieczkach prywatnych.

 

W 2011 roku została mianowana z ambasady USA w Grecji na stanowisko Strażnika USA. Oznacza to, że jest oficjalnym przedstawicielem wszystkich amerykańskich turystów i mieszkańców Santorini, Jednak dzięki swojej miłości do rodziny, Biuro Spraw Konsularnych przyznało jej nagrodę Leadership Award za wzorową reakcję na tragiczny wypadek obywatela amerykańskiego odwiedzającego wyspę. Anna posiada certyfikat “zarządzania kryzysowego” z ambasady USA w Grecji i zawsze chętnie pomaga i udziela informacji nie tylko osobom przybywającym na Santorini z Ameryki, ale wszystkim turystom, którzy odwiedzają ten kraj.