Torty weselne Santorini

PAKIETY ŚLUBNE

Torty weselne Santorini

– Ślub na Santorini –

Tort weselny to tradycyjny tort serwowany na miejscu wesela po ceremonii lub na weselu po kolacji. W niektórych częściach Grecji tort weselny serwowany jest na śniadaniu weselnym; „śniadanie weselne” nie oznacza, że ​​posiłek odbędzie się rano, ale w czasie następującym po ceremonii w tym samym dniu.

Torty weselne są dostępne w różnych rozmiarach, w zależności od liczby gości, które tort będzie podawał. Współcześni cukiernicy i projektanci ciast używają różnych składników i narzędzi, aby stworzyć ciasto, które zwykle odzwierciedla osobowość pary. Do popularnych składników należą marcepan, kremówka, pasta gumowa, maślanka i czekolada. Ciasta różnią się ceną wraz z rozmiarem i składem. Ciasta są zwykle wyceniane na osobę lub za kromkę. Ceny mogą wahać się od kilku do kilkuset dolarów za osobę lub kawałek, w zależności od cukiernika, który jest zatrudniony do przygotowania ciasta. Torty weselne i ogólnie dekorowanie ciast stały się pewnym symbolem popkultury w zachodnim społeczeństwie. W Stanach Zjednoczonych programy telewizyjne typu reality show, takie jak Cake Boss i Amazing Wedding Cakes, stały się popularne i zyskują na popularności w dzisiejszej kulturze popularnej.

Tradycyjny tort weselny zawarty w naszych pakietach weselnych dla maksymalnie 6 osób!

Wszystkie nasze pakiety weselne obejmują małe wesele do 10 osób.

Te same ciasta weselne, które możesz wybrać na swój ślub. Możesz również przesłać nam zdjęcia swojego wymarzonego ciasta, a my zrobimy to za Ciebie!