Santorini niedrogi pakiet ślubny 

PAKIETY ŚLUBNE

Santorini niedrogi pakiet ślubny 

Koszt ślubu na Santorini zaczyna się od 650 euro do 1200, ale oczywiście wszystko zależy od usług ślubnych, które wybierzesz na swój ślub. Koszt ślubu na Santorini jest znacznie niższy niż w Wielkiej Brytanii, reszcie Europy i USA. Ślub na Santorini, zimą jest nawet znacznie tańszy. Średni koszt All inclusive wedding package dla 20 gości na Santorini kosztuje około 4.200 euro. Podana cena dotyczy pakietów all inclusive z miejscem na wesele i przyjęcie weselnym.

Stworzyliśmy pakiet ślubny Budget na idealny dzień ślubu na Santorini

Kaplica Świętego Mikołaja to jeden z najlepszych kościołów z niebieską kopułą, który jest wart opłaty za wynajem na ceremonię ślubną.Miejsce znajduje się w prywatnej tradycyjnej willi Sntorini i jest idealne na ślub na Santorini dla 2 i 30 osób. Ceremonia może odbywać się o zachodzie słońca, najbardziej magicznej porze dnia lub w ciągu dnia, który jest również idealny do robienia zdjęć.

 

Santorini słynie z bogatej historii i zapierających dech w piersiach krajobrazów, z pięknymi widokami zachodu słońca, które mogą oczarować nas przez cały rok w ciepłym klimacie Morza Egejskiego. Dzięki historycznym zabytkom, brukowanym wioskom, ukwieconym polom, przyjaznym restauracjom i tętniącemu życiem nocnemu każdy znajdzie coś dla siebie. Santorini to idealne połączenie wspaniałej pogody, egzotycznych miejsc, romantyzmu i emocji. Wyspa ma również wpływy europejskie i wschodnie, dlatego zarówno zwiedzanie Santorini, jak i kuchnia są niesamowite.
Santorini to również idealne miejsce na świętowanie Twojego ślubu. Wyspa jest domem romantycznych widoków miłości, dlatego nie ma lepszego miejsca na Ziemi, aby zawiązać węzeł.
Położona w Grecji z 330 słonecznymi dniami w roku, masz prawie gwarancję ciepłej pogody i lazurowego nieba, jeśli zdecydujesz się poślubić na tej pięknej wyspie. Santorini jest łatwo dostępne dzięki lotom międzynarodowym w okresie letnim.
Od czerwca do września może być bardzo gorąco, idealny czas na ślub na Santorini to wiosna i jesień, kiedy jest jeszcze słonecznie i ciepło. Pogoda zimą jest przyjemna, ale robi się trochę chłodniej, podczas gdy letnie miesiące mogą być naprawdę gorące. Lipiec i sierpień są na ogół bardzo pracowite, dlatego ważne jest, aby zarezerwować dzień ślubu na Santorini tak szybko, jak to możliwe, aby uzyskać żądaną datę, aby uniknąć rozczarowania.

Kaplica św.Mikołaja Jest to idealne miejsce dla małej grupy gości, w tym miejscu dostępne jest również lotnisko Heliport, w Kaplicy Świętego Mikołaja można bardzo łatwo przeprowadzić oszałamiającą i dostojną ceremonię ślubną, która jest bardzo wygodna, aby dostać się do tego miejsca samochodem, autobusem a nawet helikopterem.

Kaplica Świętego Mikołaja znajduje się w wiejskiej części Santorini, obok winnic, w bardzo prywatnej willi z widokiem na Morze Egejskie i miasto Fira!

 

BUDŻETOWY PAKIET ŚLUBNY W SAINT NICHOLAS

Konsultacja ślubna przez Skype, e-mail, zadzwoń o dowolnej porze)
Miejsce ślubu Świętego Mikołaja
Rezerwacja daty i godziny
Rezerwacja celebranta
Spotkanie przedślubne w dniu przyjazdu
Przedstawiciel naszej agencji podczas uroczystości
Doradztwo i pomoc w zakresie niezbędnych dokumentów prawnych wymaganych do ślubu
Aplikacja ślubna
Opłaty rejestracyjne za ceremonię ślubną
Opłaty administracyjne i manipulacyjne
Licencja małżeńska
Wizyta w miejscu ceremonii przed datą ślubu
Zapewnienie dwóch Świadków (w razie potrzeby dodatkowych)
Nadzór weselny (przez cały ślub)
Aranżacja asystenta prawnego (jeśli jest wymagana)

Zorganizowanie podpisania aktu małżeństwa następnego dnia z osobistą eskortą
Przejazd do / z hotelu na miejsce ceremonii klimatyzowanym samochodem marki Mercedes
Bukiet panny młodej z kwiatów sezonowych, kolor do wyboru)
Butunierka dla pana młodego
Kosz z płatkami róż i ryżem
Ozdoba na stół ceremonialny
Profesjonalny fotograf na ceremonię i godzinną sesję zdjęciową w tym samym miejscu. (Otrzymasz około 250 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
Profesjonalny kamerzysta
Muzyka nagrana podczas uroczystości
czerwony dywan
Torty Weselne (dla maksymalnie 4 osób)

Całkowity koszt: 1900 euro

  • NASZ SPECJALNY PREZENT DLA CIEBIE: Ślubna wycieczka fotograficzna po ceremonii do 2 godzin po Santorini, w tym samochód i kierowca
santorini niedrogi pakiet ślubny

 

Niedrogi pakiet ślubny

 

santorini Niedrogi pakiet ślubny

More Venue Photos >>

W celu rezerwacji miejsca w Kaplicy Świętego Mikołaja skontaktuj się z nami w dowolnym momencie