Miejsce ślubu Dana Villas

PAKIETY ŚLUBNE

Miejsce ślubu Dana Villas

– Ślub na Santorini –

Zapierające dech w piersiach zachody słońca na Santorini z Dana Villas Wedding Venue, które znajduje się na zboczu klifu kaldery w wiosce Firostefani na wysokości ponad 300m. Objęty dana villas wedding venuetradycyjna osada na klifie nasz obiekt oferuje niezakłócone panoramiczne widoki na kalderę, wulkan, zatokę kaldery, Morze Egejskie i zapierający dech w piersiach zachód słońca na Santorini. Idealne miejsce na magiczny ślub na Santorini w harmonii z grecką architekturą wyspy. Jasna, biała kolorystyka obejmująca centralny baldachim w stylu cykladzkim z dyskretnymi białymi zasłonami. Poza zapierającą dech w piersiach lokalizacją, widokami i pięknem, nasze bezpośrednie otoczenie oferuje tradycyjną osadę o niepowtarzalnym pięknie architektonicznym i idealną lokalizację na krótką lub długą sesję zdjęciową przed lub po ślubie.

Liczba gości

Ceremonia ślubna Pojemność: 24 gości
Pojemność przyjęcia weselnego: 24 osoby

Miejsce Ceremonii Ślubu obejmuje

Panoramiczne widoki na kalderę i zachód słońca
Dekoracja krzeseł i tkanin (zwiewne zasłony, tiul, bieżnik)
Szklanki, talerze i sztućce są dostarczane przez Dana Villas

System dzwiękowy

Kompatybilny z płytami audio CD, mp3, dowolnym urządzeniem muzycznym lub przenośnym odtwarzaczem multimedialnym. W przypadku konkretnych utworów w preferowanej kolejności musimy wiedzieć z 24-godzinnym wyprzedzeniem.

 

Uwaga: Aby dostać się do miejsca ślubu Dava Villas z głównej drogi, którą zatrzymuje samochód dla nowożeńców, musisz zejść po 157 schodach

Aby zarezerwować miejsce na ślub w Dana Villas, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie Tutaj

Zobacz wszystkie miejsca >>