Santorini Officiant

PAKIETY ŚLUBNE

Santorini Officiant 

Urzędnik ślubny to osoba, która pełni funkcję podczas ceremonii ślubnej. Śluby cywilne, takie jak wesela w ratuszu lub ceremonia ślubna na świeżym powietrzu z pięknym widokiem na Morze Egejskie i wulkan w czasie zachodu słońca na Santorynie, śluby chrześcijańskie są organizowane przez pastora, takiego jak ksiądz lub wikary. Podobnie, weselom żydowskim przewodniczy rabin, a na weselach islamskich imam jest urzędnikiem.

Officiant Santorini świadczy usługi urzędnika ślubnego na Santorini i okolicach. Ten oficjalny celebrans Santorini Town Hall chce pomóc Wam uczynić dzień ślubu takim, o jakim zawsze marzyliście. Małżeństwo wiąże przyszłość pary, szanuje ich przeszłość i celebruje ich obecną chwilę miłości i wzajemnego oddania. Officiant Santorini jest tutaj, aby pomóc Ci stworzyć idealną ceremonię, aby uhonorować to zobowiązanie i cieszyć się wspólną przyszłością.

Usługi oferowane przez Santorini officiant

Officiant Santorini oferuje ceremonie cywilne lub symboliczne oraz ceremonie tradycyjne lub kulturalne dla wszystkich par. Z Officiant Santorini nie musisz dopasowywać swojego ślubu do konkretnego pudełka lub rodzaju ślubu. Szanujemy wszystkie kultury i religie, a także wszystkie pary LGBTQ, które chcą wziąć ślub na Santorini w Grecji. Indywidualność jest kluczowa, dlatego jeden z ministrów Officiant Santorini spotka się z wami przed ślubem, aby omówić czytania, piosenki, wiersze i rytuały, które chcielibyście wykonać. Usługi ceremonii ślubnych obejmują:

 • Konsultacje przedślubne
  Pisanie i personalizacja ceremonii
  Pomóż w pisaniu ślubów osobistych
  Wykonanie ceremonii
  Próba w dniu ceremonii
  Złożenie zezwolenia na zawarcie małżeństwa w urzędzie miejskim

Obszary objęte

Officiant Santorini obsługuje wszystkie 14 wiosek Santorini, a także pobliskie wyspy, takie jak Mykonos, Paros, Naxos i Oia.

JAK DOSTOSUJEMY KAŻDĄ CEREMONIĘ

Naprawdę słuchamy Cię, aby zrozumieć, czego szukasz na ceremonii ślubnej. Gdy lepiej Cię poznamy, zaproponujemy Ci sugestie i poprowadzimy Cię przez wytyczne dotyczące różnych elementów, które mogą być uwzględnione. Mamy szerokie możliwości, ale proces jest uspokajający. Sprawdź nasze recenzje w celu potwierdzenia. Z przyjemnością dostosujemy dowolne sformułowania, napiszemy o Twojej osobistej historii miłosnej i pomożemy w pisaniu przysięgi (jeśli zdecydujesz się napisać własną). Jeśli chcesz, uwzględniamy również tradycje rodzinne, kulturowe lub religijne. Mamy też kilka własnych, pięknych i niepowtarzalnych dodatków, którymi będziemy się z Tobą radośnie dzielić. Czytania to wspaniały sposób na personalizację ceremonii. Wybierz z naszej obszernej listy lub weź własny. Poświęcamy się temu, by słowa, które połączą was w małżeństwie, odzwierciedlały wasze prawdziwe uczucia i wzajemną miłość.

KOGO SIĘ poślubimy

Zapraszamy zakochanych z Polski, grup etnicznych, kultur, religii i preferencji seksualnych. Naprawdę podoba nam się różnorodność naszych klientów. Każda para, z którą pracujemy, posiada niepowtarzalny urok, styl i piękno. Wykonujemy również ceremonie odnawiania ślubów i ucieczki weselne!

Santorini ma pierwszy najwyższy wskaźnik ucieczki w Grecji. Santorini ma koronę, jeśli chodzi o romans! To wyspa snów. Szczęśliwe pary z Polski przyjeżdżające na Santorini na wymarzoną ceremonię ślubną naszego urzędnika na Santorini.

KOSZT USŁUG OFICJALNYCH

Symboliczna ceremonia ślubna: 300 €

Civil wedding ( Legal )ceremony: 550 €

 • Na życzenie oferujemy dodatkowe usługi i pakiety weselne, takie jak spotkanie przedślubne, rezerwacja miejsca ślubu, fotografia, akt dekoracji ślubnych kwiatów, za dodatkową opłatą

Aby uzyskać oficjalną rezerwację, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie pod adresem : info@slubnasantorini.pl

 

Santorini Officiant

Santorini Officiant