miejsce wesela w santo

PAKIETY ŚLUBNE

MIEJSCE WESELA W SANTO

 – Wesela na Santorini –

Winnica Santorini Jest to idealne miejsce dla dużej grupy gości, w tym miejscu znajduje się również Heliport, w winnicy Santo można bardzo łatwo przeprowadzić oszałamiającą i dostojną ceremonię ślubną, ponieważ jest bardzo wygodny dojazd samochodem, autobusem, a nawet helikopterem.

Winiarnia Santo wychodzi na wulkan Santorini, ocean po stronie kaldery Santorini i fantastyczne zachody słońca każdego dnia, które są idealne na romantyczną ceremonię ślubną na Santorini. Wymień przysięgi ślubne na tle kaldery i Morza Egejskiego. Ceremonia może odbywać się o zachodzie słońca, najbardziej magicznej porze dnia lub w ciągu dnia, który doskonale nadaje się również do robienia zdjęć.

Winiarnia Santo to jedno z najbardziej spektakularnych miejsc na ślub na Santorini i prawdopodobnie na greckich wyspach. Ceremonia ślubna odbywa się na tarasie wysoko nad klifami kaldery na Santorini, z widokiem na wulkan i ciemnoniebieskie Morze Egejskie.

To miejsce weselne położone przy drodze Caldera między Firą a wioską Pyrgos. Lokalizacja ma fantastyczny widok i jest otoczona budynkami w typowym dla Cyklad stylu architektonicznym.

DOSTĘPNE NA CEREMONIE I PRZYJĘCIA WESELNE

Usługi

– Kieliszek wina dla wszystkich gości po ceremonii ślubnej
– Malownicza lokalizacja, idealna na wesela do 80 osób
– Maksymalna liczba miejsc siedzących: 120 osób
– Dekoracja sali weselnej – dodatkowo płatnae

 

Aby zarezerwować miejsce w winnicy Santo, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie: Tutaj

Zobacz wszystkie miejsca >>