Miejsca weselne na Santorini

PAKIETY ŚLUBNE

Miejsca weselne na Santorini

Ślub na santorini

Ile kosztuje miejsce na przyjęcie weselne?

Jedną z pierwszych decyzji, które podejmiesz podczas planowania wesela, jest wybór miejsca na wesele – a do wyboru jest wiele rodzajów miejsc weselnych, od widoków na kalderę po wesela i przyjęcia na plaży! Najprawdopodobniej wydasz dużą część swojego budżetu na koszt miejsca ślubu (połowa całkowitego budżetu pary jest przeznaczona na wynajem sali weselnej), dlatego ważne jest, aby przeprowadzić analizę przed wybraniem miejsca ślubu. Średni koszt miejsca ślubu na Santorini to 800 euro, a większość par wydaje od 1000 do 3000 euro. Należy pamiętać, że są to tylko średnie, a ceny różnią się znacznie w zależności od różnych czynników, takich jak liczba gości. Trochę. Wszystkie miejsca weselne na Santorini to opłaty za wynajem prywatnych nieruchomości za godzinę. Opłaty za wynajem lokali nie obejmują usług ślubnych, ceny dotyczą tylko kosztów miejsca.

Ile kosztuje miejsce na ceremonię ślubną?

Większość par decyduje się na ceremonię ślubną i przyjęcie weselne w innym miejscu. Ceremonia ślubna trwa krócej niż przyjęcie i nie obejmuje cateringu, więc koszt miejsca ceremonii jest zazwyczaj niższy niż ceny przyjęcia weselnego. Na Santorini średnia cena wywoławcza pakietów za ceremonię ślubną wynosi 850 euro.

Ceny miejsc weselnych na Santorini

santorini wedding venue

Le Ciel Santorini
Wesela w Le Ciel Wedding, wspaniałym 5 * miejscu weselnym, które oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. Jedna z najlepszych sal weselnych na całej wyspie.
 • Ceremonia i przyjęcie 2800 €
 • Ceremonia tylko 650 €
santorini weddings

Santa Irini Venue

Piękne miejsce weselne Santa Irini w Firze od strony kaldery oferuje niezakłócone panoramiczne widoki na morze z wulkanem Santorini w tle.

 • Opłata za wynajem do 30 gości 450 €
santorini santo weddingsSanto Winery wedding venue

Jedno z najbardziej wymarzonych miejsc weselnych na Santorini, położone w okolicy wioski Pyrgos z jednym z najbardziej spektakularnych i zapierających dech w piersiach widoków

 • Opłaty za wynajem Do 25 osób 806 €

 

el-viento-villa-wedding-venue

El Viento Wind Mill Villa

Niezapomniane chwile zaślubin o zachodzie słońca z widokiem na kalderę Santorini z widokiem na wulkan i Morze Egejskie.

 • Między 10:00 a 16:00: 350 See More
santorini wedding venues

Dana Villas Venue

Miejsce Dana Villas

Zapierające dech w piersiach zachody słońca na Santorini z miejsca ślubu Dana Villas

 • Opłaty za wynajem ceremonii do 1 godziny wynajmu 24 gości 1100 €
santorini wedding venues

Suites of The Gods

Znajduje się na skraju klifu po zachodniej stronie wyspy

 • Ceremonia 10:00 – 13:00 do 2 godzin  610€

 

small wedding

Gem Santorini

 • Ceremonia Opłaty za wynajem od 2 do 160 osób 800 €3.800 €
santorini wedding venues

Theros Beach bar

 • Ceremonia i recepcja wynosi 155 euro za osobę. Minimum 30 osób plus 74,40 euro za osobę na jedzenie, maksymalnie 50 osób
santorini wedding venuesProfitis Elias Chapel

 • Opłata za wynajem ceremonii za 1 godzinę 350 euro

 

Top santorini wedding venues

Saint Nicholas Private Chapel

Prywatna kaplica św. Mikołaja

Ceremonia ślubna Opłaty za 1 godzinę wynajmu 300 €

santorini wedding

Pyrogs Restaurant All inclusive

https://www.SANTORINIBOHOWEDDINGS.COM/venetsanos-winery/

Venetsanos Winery

Ceny za miejsce ślubu Venetsanos na 2020 rok już wkrótce

Co wpływa na ceny w miejscu ślubu na Santorini?

Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na wzrost lub spadek cen w miejscu ślubu, w tym:

 • Lokalizacja: Miejsca weselne położone po zachodniej stronie, z pięknym widokiem na Santorini z widokiem na wulkan, morze Egejskie i zachód słońca po południu, te miejsca kosztują więcej niż te na obszarach bardziej wiejskich. W rzeczywistości najdroższe miejsca na ślub na Santorini znajdują się po stronie kaldery, jak Dana Villas Le Ciel i nie tylko.
 • Data ślubu: Nie jest prawdą, że wybrana przez Ciebie data ślubu może mieć wpływ na cenę Twojego ślubu na Santorini. Ceny za sale weselne są standardowe przez cały tydzień. Jeśli chcesz wziąć ślub w sobotnie popołudnie w szczycie sezonu, nie zapłacisz dodatkowych pieniędzy, niż ślub w dni powszednie poza szczytem roku (ceny są takie same, jak długo miejsce jest dostępne). zniżki na ceny wesel poza sezonem lub w dni powszednie.
 • Rozmiar: im więcej gości zaprosisz, tym więcej pieniędzy wydasz. Większe obiekty, które mogą pomieścić więcej osób, będą kosztować więcej niż mniejsze obiekty o mniejszej pojemności. Jeśli lokal obejmuje catering, zapłacisz „za osobę”, więc duża liczba gości oznacza wyższy koszt miejsca na wesele.
 • Co obejmuje: w przypadku niektórych należy uiścić się za miejscową, a następnie zatrudnić zewnętrzną firmę cateringową, wypożyczalnię i wszystkich dostawców innych dostawców. Inne miejsca są all-inclusive (zwykle restauracje) i mają ceny sprzedawać i innych sprzedawców. Nie ma reguł, że miejsca all-inclusive zawsze kosztują mniej, możesz znaleźć rozwiązanie dotyczące ceny na cenach weselnych, jeśli lokal ma ceny sprzedawców.

HomeWedding Packages –  All inclusive packages – Wedding VenuesWedding ReceptionLegal DocumentsWedding VowsPhotographyFlowersCakesSite MapSantorini Island About Us –  Contact us