Santa Irini Santorini wesele

PAKIETY ŚLUBNE

MIEJSCE ŚLUBU SANTA IRINI

– Santorini Wesela –

 

Piękne miejsce weselne Santa Irini w Fira Santorini od strony kaldery oferuje niezakłócone panoramiczne widoki na morze z wulkanem Santorini w tle.

Wesela

Urocze miejsce na ślub na świeżym powietrzu z widokiem na Morze Egejskie, idealne dla tych par, które szukają miejsca na ślub nad morzem z widokiem na port wulkanu Santorini. Zaprojektowany, aby być idealnym miejscem na ślub przy zachodzie słońca, jest spełnieniem marzeń tych, którzy chcą zamienić śluby z łagodną morską bryzą i spotami fotograficznymi. Idealne miejsce na uroczy, romantyczny ślub na wesele do 50 osób lub kameralny bankiet ze śródziemnomorskim podpisem. Dodaj ciepły blask zachodu słońca na Santorynie i masz wszystkie składniki jedynej w swoim rodzaju uroczystości kaldery.

Jeśli chcesz omówić opcje wesela, porozmawiaj z naszym koordynatorem ślubów Santorini Weddings pod adresem + 30 6973840456 or contact us at any time

Miejsce ślubu w Santa Irini: Kaplica św. Irini, ma wspaniały widok na kalderę Santorynu i wulkan, fantastyczne zachody słońca. Idealne miejsce na wesele za bardzo niską cenę.

Santa Irini Chapel to tradycyjna bielona kaplica z widokiem na wulkan Santorini, ocean po stronie kaldery Santorini i fantastyczne zachody słońca każdego dnia, które są idealne na romantyczną ceremonię ślubną na Santorini. Wymień przysięgi ślubne na tle kaldery i Morza Egejskiego. Ceremonia może odbywać się o zachodzie słońca, najbardziej magicznej porze dnia lub w ciągu dnia, który jest również idealny do robienia zdjęć.

Kaplica Santa Irini to jedno z najbardziej spektakularnych miejsc na ślub na Santorini i prawdopodobnie na greckich wyspach. Ceremonia ślubna odbywa się na tarasie wysoko nad klifami kaldery na Santorini, z widokiem na wulkan i ciemnoniebieskie Morze Egejskie.

To miejsce weselne położone przy drodze Caldera między Firą a wioską Pyrgos. Lokalizacja ma fantastyczny widok i jest otoczona budynkami w typowym dla Cyklad stylu architektonicznym.

Santa Irini Venue Opłata za 1 godzinę do 30 gości 550 euro

  • Pakiet weselny all inclusive dla miejsca weselnego Villa Irini na ceremonię i restauracja Pyrgos na przyjęcie dla maksymalnie 20 osób Here

ZOBACZ MIEJSCE ŚLUBU SANTORINI IRINI NA MAPIE GOOGLE

 Mapa Google

– zdjęcia z miejsca ślubu Santa Irini –

 

 

Aby zarezerwować miejsce na wesele w Villa Irini, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie: Tutaj

Zobacz wszystkie miejsca >>