Pakiety propozycji ślubnych Santorini

PAKIETY ŚLUBNE

Pakiety propozycji ślubnych Santorini

– Ślub na Santorini – 

Średni koszt propozycji ślubu na Santorini wynosi od 400 do 1200 euro, ale możesz dostosować pakiet propozycji w dowolny sposób, który jest dla Ciebie najlepszy. Jesteśmy bardzo elastyczni w kwestii propozycji propozycji i zrobimy wszystko, aby Twoje marzenie stało się rzeczywistością!

Propozycja Santorini jest tak łatwa jak 1-2-3. Daj swojemu partnerowi wymarzoną propozycję i przeżyj niesamowitą historię propozycji. Wybierz spośród intymnych propozycji pakietów propozycji ślubnych na Santorini, takich jak romantyczny piknik na plaży lub prywatna kolacja z propozycjami, po bardziej wyszukane pomysły, takie jak prywatny rejs helikopterem. To jest Twój punkt kompleksowej obsługi dla pomysłów na małżeństwo na Santorini, które zostały wstępnie zaprojektowane przez naszych profesjonalnych Planistów propozycji, więc wszystko, co musisz zrobić, to zarezerwować, pojawić się i oświadczyć. Skontaktuj się z nami, jeśli nie widzisz pakietu propozycji, który pasuje do Ciebie lub chcesz, aby propozycja małżeństwa została zaprojektowana na zamówienie.

Sposób, w jaki się oświadczysz na Santorini, to chwila, która na zawsze zapadnie w pamięci Twojego partnera. W końcu to dzień, o którym marzyli od małego. Chwila musi być idealna i wszystko, o czym marzyli. Musi być wyjątkowy i spersonalizowany, aby mogli z dumą opowiedzieć swoją historię zaręczynową znajomym, dzieciom i wnukom. Możesz ulepszyć diament, ale nigdy nie możesz zmienić wspomnienia propozycji ślubnej na Santorini.

Niech The Heart Bandits zadba o to, by pamięć była doskonała. Po rozmowie z Tobą przedstawimy Ci unikalne i spersonalizowane pomysły na propozycje, które tworzymy tylko dla Ciebie i Twojego partnera. Po podjęciu decyzji o wymarzonym pomyśle na propozycję, wprowadzamy ją w życie, dopasowując Cię do idealnych dostawców, miejsc i koordynując całą propozycję. Zadbajmy o wszystkie szczegóły.

photo tour proposalPropozycja fotowycieczki : 450 € proposal

Propozycja początkowa akcji: 850 €

Rozpoczynanie propozycji dnia: 950 €

 
santorini dinner proposal

Propozycja prywatnej kolacji : 1200 €

santorini boat proposal

Prywatne łodzie jachtowe : 1900 €

santorini proposal

Propozycja Extravaganza !!!

Pomysły na propozycję małżeństwa

1. Wybierz ulubione miejsce na Santorini lub przedstawimy Ci kilka pomysłów na lokalizacje i miejsca – czy to fontanna, dach hotelu, klify Cardera – które mają osobiste znaczenie dla was dwojga. Gdy już tam będziecie, zrobimy wam razem zdjęcie i film. Zamiast pozować, opadnij na jedno kolano.

2. Wynajmij Vespę, skuter lub rowery, aby zwiedzić wyspę i zaproś swojego przyszłego narzeczonego na przejażdżkę, ale przypomnij mu o bezpieczeństwie i załóż kask. Oddaj kask (z pudełkiem na pierścionek już w nim), a następnie przejedź się po mieście, aby świętować. będziemy podążać za Tobą Vespą również po to, aby nagrywać filmy podczas jazdy po Santorini i nagrywamy momenty propozycji

3. Szukasz pomysłów na plażę? Udaj się na brzeg i zbuduj razem zamek z piasku (w bezpiecznej odległości od oceanu). Gdy partner nie patrzy, załóż pierścień na najwyższej wieży.

4. Po długim dniu zwiedzania zapraszamy na drinka do hotelowego baru. Kiedy nadejdzie pora, ustaw w pokoju hotelowym róże, świece i szampana – wszystko na idealną propozycję-niespodziankę.

5. Dodaj to do listy propozycji propozycji na świeżym powietrzu: Wybierz się na wycieczkę i zadaj pytanie, gdy osiągniesz szczyt swojej wspinaczki. (Ale uważaj, aby nie zgubić ani nie uszkodzić cennego elementu propozycji na pustyni.)